Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dilipok

    veterán

    válasz mrhitoshi #31936 üzenetére

    nem az iranyitas szar.. a jatek siralmasan fut sajnos :( (es ami meg szomorubb, az az, hogy tapasztalatbol beszelek :O )

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz mrhitoshi #31936 üzenetére

    100%-ra tudtam, hogy megtalálod az egyetlen húzócímet, amire sok panasz volt PC-n is. Nem baj, készültem a válasszal: nézd meg az említett játékot PS3-on! Én voltam az első itt a topicban, aki megvette PS3-ra és már írtam is, hogy botrány, hogy sok helyen 3-4 másodpercet kell várni arra, hogy egyáltalán BETÖLTŐDJENEK a szar, PC-s verziónál is sokkal alacsonyabb felbontású textúrák, ráadásul igen erősen frame-rate-lock-os volt a PS3 verzió. Szóval ha már találtál egy szarul kivitelezett játékot, akkor azért érdemes lett volna megnézned, hogy a konzolokon mennyivel szarabb, mint a PC-n.
    Amúgy a kiragadott kép eléggé kiélezett helyzetet ábrázol, ahogy látom az érdemi javító patch-ek előtti verzióból. Ha játszottál vele PC-n is és PS3-on is, akkor fel sem hozod példának, mert a PS3 egyik leggyengébb grafikájú játékáról van szó, hasonlóan szar, mint mondjuk a Mafia 2 volt, ami PC-n megintcsak sok nagyságrenddel volt szebb és gyorsabb.

    A ME3-at nem is emlegetném a PS3 kapcsán, mert ott sem az irányítás a legsiralmasabb a dologban (bár az is, tény), de a futási minőség még annál is inkább. Az konkrétan ablakon kidobott pénz!

    "És úgy tudom, hogy még mindig a játékélmény a fontos, nem annyira a grafika."

    Mondd, számodra az teljesen elképzelhetetlen, hogy a kettőt lehet együtt is? :F Vagy ennyire leszállt a lila köd a PS3 kapcsán? Mert ott tényleg ritka a kettő egyidejű kombinációja, ez tény.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák