Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olbaidhun

    őstag

    válasz DM-Fan #22887 üzenetére

    Sajnos teljesen igazad van. A warezért jogosan jár a ban. És Sunyi képes volt rá, hogy meglépje: egy hétig engedte a warez társadalmat, hogy fellépjenek psn-re CFW-vel. De hiába a homebrew, a forráskódot még mindig sunyi ismeri jobban.
    Volt szó róla, h a firmware-ben van egy/két rootkit..

    Mindegy, szerencsére engem sem érint a warez téma, szeretem cserélgetni a játékokat. Ez önmagában is nagyon fájhat a "nagyoknak", de anyagilag még mindig nem állok olyan fényesen, hogy mindenből azonnal a legújabbat, legjobbat vásároljam meg. Így marad a döcögősebb út.

    motorstorm apocalypse hatalmas csalódás. Nem ajánlom a régi rajongóknak. Talán csak a fizikája maradt korrekt, mert átemelték a régebbi részből. Nagyon furák a versenyek.

    De térjünk át az újdonságokra, láttátok az új bőregér trailert?

    Batman: Arkham City - Gameplay Debut Trailer - 10/18/2011 :( jöhetne kicsit hamarabb, de az 5x nagyobb történetre megéri várni..

    és mutatnék még egy gyöngyszemet, amit nagyon régóta várok:

    Insanely Twisted Shadow Planet - PAX East 11: Spaceship Gameplay (Cam) - erről kérnék egy kis infót, ha tud valaki valmit, ne tartsa vissza!

    [ Szerkesztve ]

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

  • anulu

    félisten

    válasz DM-Fan #22887 üzenetére

    valóban, igaz. megfordítottam. download, kipróbál (demónak / trialnak nem hiszek, azt engedik látni, amit ők akarnak). ha megtetszett, és tényleg játszottam vele, akkor megvettem. (NHL 11, Madden 11, F1 2010, NFS: HP, ...)

    "Ezt a biztonsági másolat dumát már elég régen nem fogadják el hivatkozási alapként, mert annak a másik oldalát igazolnod is kéne tudni."
    eredeti blokk / doboz? :)

    "elő-előfordulhat a jövőben is, hogy ez nem így lesz."
    innentől fordulnak nálam az arányok. ha emiatt ebben a topicban "nemkívánatos személy" leszek, akkor ez van.

    "a PSN nem magyar törvényi szabályozás alá esik."
    nem nyert. 1. kör: adott ország törvényei (lásd a fenti EULA vs 1 példány), 2. kör: EU szabályozások, és csak ez után jön az, amit az EULA-ban leír a Sony (vagy akárki más).

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Új hozzászólás Aktív témák