Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz knorbi77 #20392 üzenetére

    "Eldöntik, de gondolom az optimálisabbat választják,hiszen erről szól, egyszerű, nem kell állítani semmit csak használni.Újra csak a kényelmet tudom említeni :D"

    Nincs olyan, hogy abszolút optimális. Neked az az optimális, hogy legyen akadásmentes, de rusnya, másnak meg az, hogy legyen tökéletes grafikájú. Ha nincs választási lehetőség, akkor már nem optimális mindenkinek.

    "Ha azt írjátok fullon visz valamit 100 ezerből, akkor abszolút fullon vigye,vagyis minden 100-on vagy ami a maximum."

    Csak az a baj veled, hogy megint kiragadtál egy olyan játékot (Dirt 2), amiről olvastad egy szaklapban, hogy bármilyen konfigot kétvállra lehet vele fektetni és azt követeled, hogy 100 eFt-ból rakjunk össze olyan gépet, amit viszont nem tud megfingatni. Ebből az összegből egy olyan gép rakható össze, amin tökéletesen fog menni, magas részletességgel. Nem maximummal és nem minden fizikai feature alkalmazásával, de közel. A PS3-on közel sem lesz ennyire jó sem a grafikai, sem a futásteljesítmény.

    Érdekes, hogy az alig többe kerülő PC esetében egy kis kompromisszumot sem engedsz meg, a PS3-nál meg a nagy kompromisszum is rendben van. Szerintem kissé elfogult vagy, ráadásul úgy, hogy nem is ismered a konzolt. Épp ezért nincs is hitele annak, amit állítasz.

    "Egyébként, visszatérve tényleg a topichoz, az első alkalommal a normál Magyar felhasználónevem mellett csinálnom kell egy Amerikait vagy Angolt is hogy tudjam használni a PSN-t leszedni demókat meg multi meg ilyesmik, vagy már M.O. is benne van? Csak nekem ezt mondták hogy kell az is."

    Nincs magyar Store, tehát mindenképpen csinálnod kell UK vagy USA reget ahhoz, hogy le tudj tölteni bármit is.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák