Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz olbaidhun #17305 üzenetére

    Én is a C64 korszakban nőttem fel, kazettáról töltöttem be a programokat, sőt, most is van a telefonomon C64 emulátor, tehát mondhatni megéltem a hőskort magam is, tudom tehát értékelni a grafikát. A mostani helyzetet mégsem érzem hasonlónak, mert pl. a '80-as években nem is nagyon volt alternatívája a C64-nek, később, a '90-es években meg pont az volt a jó a konzolokban, hogy tényleg szebb grafikára voltak képesek, mint a PC, ráadásul időtállók is voltak. Ma ez már abszolút nem mondható el, sőt úgy érzem, hogy a konzolgyártók a gépek körül pont a '90-es években kialakult nimbuszt lovagolják meg ma is, mert lássuk be, nagyon kevés a tényleg brilliáns grafikájú exluzív cím, ellenben sok a grafikailag gyenén teljesítő multiplatform játék. Sajnos én már nem nagyon vagyok megvehető azzal, hogy a konzol más életérzés, meg hasonlókkal, mert azt nézem, hogy mit kapok a pénzemért és bizony ma a konzoloknál többet fizetsz kevesebbért és nem kárpótol a tudat, hogy erős szív dobog a gépben, ha egyszer nem adnak alá talajt. Ettől függetlenül gyűjtöm még az arra érdemes játékokat PS3-ra, bár az sem biztos, hogy a PS4-en tudok amjd velük játszani. Ha egyáltalán veszek majd PS4-et, mert a PS3 esetéből okulva annyira nem biztos, hogy lesz létjogosultsága nálam.

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák