Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EmThor

    addikt

    válasz kelzsoca #15556 üzenetére

    Thx!

    Red Dead Redemption:igaz nem 720p-ben fut PS3-on, de a grafika nagyon szép és nincs se képtörés, se akadás. Ennyit a technikai részről, ill. olvastam h egy srác írta, hogy egy farmon nőtt fel, ismeri a lovak mozgását, és aszongya annyira jó lett ez a RDR-ben, hogy még!

    1 órát pókereztem, később lehet csalni is. Van még egyéb minijáték is + lehet vadászni, meg ilyen multis játékokhoz hasonló challenge-eket csinálni: pl. orvlövész 1. szint: lőj le 5 madarat. Utána orvlövész 2. szint: lőj le 5 nyulat.

    A küldik jók, változatosak, nagyon sok mindent lehet csinálni, vannak kincsestérképek is :) Szóval kész.

    A Prince of Persia-t még nem is raktam be, de 7-8 pontokat kapott, tudom ez nem mond semmit, de jó game, Assa Creed 2 motorral megy, sokat várok tőle! (a filmről itt írtam, a blogbejegyzés kedvéért képes voltam a moziban fotózni :D)
    A "homokos" képről annyit, hogy szoktak ilyen beállított képeket csinálni.

    Na, de vissza a Vadnyugatra, nagyon tartalmas, több év játéka díjat besöprő alkotásról van szó (így megajánlva neki), ne hagyjátok ki, szerintem jobb lett, mint a GTA 4, mert pl itt lehet 'teleporttal' is utazni, ha siettek. Komolyan, a lovak patkóinak nyoma is meglátszik a porban, ennyire odafigyeltek! :)
    Meg van egy csomó random esemény is, pl. farkasok üldöznek egy fazont és eldöntheted, hogy a jó hírneved növelése érdekében segítesz-e neki (nekem már a karját marcangolták, úgy lőttem ki mellőle a fenevadat), kész, nagyon kemény! És még csak a felszínt kapargatom, hol vannak a medvék, meg a komolyabb küldik?!

    Ezeket most csináltam! ->

    kilómétereket belátni

    póker :)

    [ Szerkesztve ]

    Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

Új hozzászólás Aktív témák