Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz R1per2 #14631 üzenetére

    Én írtam neked a plazma topicban, hogy érdemes PS3-ra beruháznod. 60 GB-os FAT gépet már biztosan nem kapsz, rég kifutott, max. használtan találsz, úgy meg nem szabad megvenni. 80 GB-osra is kevés az esély újonnan, szóval inkább 120 GB Slim, teljesen jó, semmi gond vele, kapod rá az 1 év garanciát.

    A HD-lejátszás buktatója az, amit bő egy hete már leírtam neked a plazma topicban is: a PC-nek mennie kell, mert onnan osztod meg a HD-tartalmat, aminek átjátszásához szükséged van a PS3 Media Server nevű progira, e nélkül csak konvertálással mennek az mkv-k. A PS3 vinyójára a konvertált anyagok már hálózaton átnyomhatók, akkor nem kell mennie a PC-nek. A PS3 USB-n keresztül látja a külső vinyót, de csak a FAT32 fájlrendszerűt, amire meg 4 GB-nál nagyobb fájlokat nem tudsz pakolni, tehát ha így akarod átvinni a filmeket, akkor darabolnod kell. Ezen felül a PS3 önmagától nem kezel feliratfájlokat, erre csak a PS3 Media Server-rel megosztott filmeknél képes, ahol a program teszi rá real-time a feliratot, ellenkező esetben neked kell a filmbe égetni, ami hosszú idő.

    A gyári Blu-Ray lemezekkel és DVD-kkel nincs gondja, de az írt lemezekről is vígan játszik DivX-et/Xvid-et, írt DL-lemezeket is lazán kezel, ha ezekre írod a konvertált mkv-kat, azokat is lejátssza. Ezen túlmenően a PS3 igen fejlett BD-lejátszó, mivel a folyamatos firmware-frissítésekkel a BD-lejátszási képessége is folyamatosan javul, így az egyik leginkább naprakész lejátszó. Ár/érték arányban tényleg verhetetlen, pláne ha azt nézzük, hogy egy konzolt is kapsz a személyében.

    Dióhéjban ennyi, de jó lenne, ha kérdezés előtt elolvasnád az #1. HSZ-t, abban mindent leírtunk.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

  • kelzsoca

    félisten

    válasz R1per2 #14631 üzenetére

    Szia!

    Az mkv-s filmeket vagy átalakítod egy kis programmal, percek alatt, vagy real-time kell kódolnia azt egy pc-nek hogy a ps3 le tudja játszani.

    Internetezni csak korlátozottan alkalmas egy ps3, tehát egy pc-t nem, vagy csak kompromisszumokkal képes kiváltani, viszont média centernek jó választás.

    https://vertigostore.eu

Új hozzászólás Aktív témák