Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olbaidhun

    őstag

    válasz DM-Fan #13901 üzenetére

    "Havok engine-nel felvértezett Source motor." Ez tény. Aha, jól optimalizált, de egyáltalán nem nextgen (nevezhetjük next step-nek is ezt a szép, új generációt), amiről beszélünk. Sajnálom, h úgy érzed lesz@roztam a source-ot (látom nem ismered a 11. parancsolat-ot :DDD ) de nevetséges amit próbálsz bizonygatni. Mostmár állítom, h nem vagy képben JC-vel kapcsolatban! Ha valaki ismeri a ps3 hardver korlátait, akkor az JC és nem egy-két fórumlakó, erre akartam eddig is rávilágítani.. ja igen, Te kisérleteztél doom3 mod-dal? És milyen élmény volt? Mutatnál valami végterméket?
    Inkább ne, röhögtess!

    Nem adott ki ps3ra játékot? A ps2-re sem jöttek ki a legnagyobb nevek időben és valahogy mégis "beérte" magát az egyébként lenyűgöző rendszer. Életidejének utolsó 1/3 ában még magasan szárnyalt a konzol, ha a grafikát nézzük, pedig technológiai szempontból már régen elavult volt az egész.. erre 2007ben mégis újabb áttöréseket ért el.. Azóta is csak figyelek, h olyan grafikát, h a fenébe csavartak ki belőle?! Te sem tudod? Még mindig? A programozókon múlt a dolog, ha hiszed, ha nem! Anno is mindenki érvelt az xbox programozhatósága mellett, és h tök olyan mint egy pc, milyen erős, frissebb, mint a sony és mégis hol van az xbox első generációja? A ps2 még néha-néha előbújik járókeretével a piacon! Ha csak egy korrekt engine-t átvett volna valaki az utolsó időszakból és játékot készítene vele, én beszereznék újból egy gépet!

    Az, h olcsón hozzájutok egy piacon lévő, használt, de az elérhető legerősebb hardverhez, szerintem egyértelműen bizonyítja, h nem tudsz jobbat ajánlani, még 2 esetleg 3x áron sem.. de hiába is tudnál, ha neked a ps3 is gyenge volt 1.5 év után..mi az még egy konzol idejéből? Igaz még nem volt ilyen konzolom, de a sony már letett pár dolgot az asztalra, szóval bízok benne, döcögősen indult, de van még tartalék benne. És várom a jövőbeni címeket. Ez az én véleményem és az igazság.

    Ha egy akkora szakmai ász, mint JC a jövőben sem ad ki semmi érdemlegeset a konzolra, akkor tényleg egy rakás szerencsétlenség az egész sony, de ezt, meg a hardverelemek részletezését-kiismerését-fikázását max egy ilyen kaliberű embertől fogadom el.

    Jja még annyit fűznék a témához,h :
    Te meg, addig is, mondj nekem egy jobb hardvert! :U

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Új hozzászólás Aktív témák