Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PaJa1

    őstag

    válasz Mazsika #13252 üzenetére

    Én is a 65 ezres 120gigásról tudok, mint legolcsóbb újonnan boltból. De ennyiért találsz az apróban 250gigásat garival. A bolti új 250gigás azt hiszem 70ezerbe kerül. FAT PS3at szintén az apróban láttam 50ért amire még van 8 hónap gari.
    Szerintem a 250 gigás PS3 felára a 120gigás verzióhoz képest nagyon sok, maximum jelképes összegnek kéne lennie, mert a nagyobb merevlemez, ami a különbség alig drágább a kisebbnél.

    A bill+egér használata PS3on meg szerintem sem csalás, csak előny azoknak akik megengedték maguknak, hogy valamivel pontosabban célozzanak. Ezért fizettek, és aki fizet az általában el is vár valami javulást, kedvére tételt. Sajnos nem tudom milyen lehet egérrel célozni PSen - szívesen kipróbálnám valahol - , de az elmondottak és a kontroller működése szerint nem olyan mint PCn, így nem is olyan nagy az előny a javára a gombával szemben egy profi konzolos ellen.
    Jó példa erre a legjobb MMORG, a Project Torque, ami ingyenes, de van fizetős tartalom is. A licenszelt autók csak valós pénz ellenében váltott pontokból vehetőek meg, De teljesítményben nem vagy csak alig (nekem vezetési élményre jobban bejönnek, de köridőben nem vagyok jobb) jobbak a kitalált játékpontokból megvehető társaiknál. Mégis vannak olyanok akik nem hajlandóak olyanok ellen menni akik fizettek az autóért. Bár PSnél az egér szerintem több előnyt jelent mint igazi autó alapján modellezett géppel hasítani az aszfaltot, vannak akiknek nem fog tetszeni.

    A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Új hozzászólás Aktív témák