Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Henry06 #13144 üzenetére

    Hát, én a helyedben ilyen szar videókra semmit sem alapoznék. Ez kb. olyan, mint mikor jönnek a nagyokosok a plazma topicban is és megpróbálnak meggyőzni, hogy nincs igazam (miközben én magam is teszteltem az adott készüléket), mert nézzem meg ezt vagy azt a videót a Youtube-on. Pfff..., na ekkor szoktam kuncogni, hogy köszi, de én saját szememmel megnéztem már a TV-t élőben, saját tesztkörülményeim között.

    Ha megnézed az általad utóbb linkelt videót, láthatod, hogy még a tesztelésre használt szoba fényviszonyai sem azonosak az egyik, illetve a másik teszt közben. Ebből adódik, hogy mivel nem professzionális a kamera sem, amivel fölvették, máris eltolódik a rögzített anyag színképe is. Szóval teljesen irreleváns. A töltési időkben láthatóan a Slim jobb, bár szerintem ez pl. függhet a vinyó töredezettségétől is (gondolom a tesztelt FAT vinyója már elég töredezett lehetett, a Slim meg gondolom vadi új volt).

    Ilyen "házi" videókból biztosan nem fogod tudni leszűrni az esetleges különbséget, ha van egyáltalán. Egyébként meg ha van is, teljesen mindegy, úgysem lesz ott a másik gép, hogy viszonyítani tudd hozzá.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák