Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz babli #11518 üzenetére

    Nekem is a kövér verzió van, nálam semmi gond nincs a kontroller-csatlakozással v3.10 alatt sem (korábban sem volt), pedig mindig a kontrolleren levő PS-gombbal kapcsolom be a PS3-at.

    Én rendszeresen kiporszívózom - na nem mintha sok por lehetne benne, mert hetente kétszer letörlöm a gépet is, meg a környezetét is nyirkos Vileda-val. Ettől függetlenül havonta egyszer fogom a porszívót (1.800 W-os kis méregzsák - tud szívni rendesen) és fej nélkül, max. szívóerővel, csak a csővel végigszívom a gép jobb oldalán és a hátoldalán levő szellőzőnyílásokat, szép lassan haladva. A csövet nem érintem a géphez, hogy nehogy karcolódjon, de olyan fél centiméteres távolságról alaposan átszívom az egészet. Rendszeresen csinálom, a gépnek semmi baja, ettől szerintem nem is lehet, hiszen a hűtés is így keringeti a levegőt, ezeken a nyílásokon, mégha kisebb intenzitással is. Szerintem nyugodtan alkalmazható a módszer, kárt nem okozol vele, viszont szerintem tisztább lesz a gép belül.

    Ja, és a kontroller kenéséhez szerintem ne zsírt használj, mert abba beleragad minden. A WD40-nel is hasonló a helyzet, megfolyik, stb., nem túl előnyös. Én a szilikonspray-t javasolnám, az gyorsan elpárolog, ellenben tartósan megmarad a hatása. Rubik-kockánál tökéletesen beválik, mindig ezzel tuningolom, elég egyszer alkalmazni és szinte magától forog a legszorulósabb, legakadósabb kocka is, szerintem a kontrollernél is beválik.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

  • Paarthurnax

    senior tag

    válasz babli #11518 üzenetére

    Még valamikor a 90'-es években a régi 576KByte magazinban volt egy cikk, hogy kiporszívóztak egy gépet és a Rakéta porszívó leszippantotta a jumperek egy részét az alaplapról. :DDD

    Diablo 3 - BoGyesz#1484

Új hozzászólás Aktív témák