Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stock77

    csendes tag

    Sziasztok!Novemberben lesz 2éve hogy ps3 tulaj vagyok.Kb egyhete megadta magát és ezért szeretnék egy kis segítséget kérni mielőtt bármit is lépek az ügyben.
    Nem garanciás már és semmi papírt nem kaptam hozzá anno.(kéztől vettem) ezért a gyári javítás kizárva.(2évig méltányossági áron szóbajöhetne egyébként)
    A tünet az hogy bejön szépen a menü, elveszi a lemezt de a lemezt nem forgatja.Ezt onnan tudom hogy szétszedtem és összeraktam úgy hogy lássam az olvasóját.A lemez meg sem mozdul persze a tv-n ott van a kis ikon hogy pörgeti.Ezek után a gépen a eject gomb megnyomásával ki is adja azt.Nincs semmiféle sárga led csak zöld és kék.
    Tudom milyen olvasófej kell hozzá és ebay-n le is leveleztem már az eladóval a vételt.
    Ez egy CECHG-04-es modellszámú ps3 és KES-400A az olvasója.
    Most egy picit elbizonytalanodtam mert magán a olvasófejen nincs rajta az a kis szerkezet ami a lemezt forgatja.Azt is meglehet venni (kompletten mechanikástól) és nem is kerül sokkal többe.(KEM-400AAA)
    Amire kíváncsi lennék hogy ez biztos hogy megoldja a problémáját a jelek alapján?
    Mindenki válaszát előre is köszönöm!
    Viktor

Új hozzászólás Aktív témák