Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vm93hun

    aktív tag

    válasz Rony949 #79511 üzenetére

    Kicsit kötekedek:
    Az MGS Legacy Collection úgy van összeállítva, hogy a MGS1 és Special Missions-t kód formájában kapod meg, ami esélyes, hogy már felhasználták, vagy lejárt*, de ha még jó is a kód, akkor meg régiókorlátos, tehát még ezzel is számolni kell. Lemezre a HD Collection-t és a MGS4-et írták ki, ami az első rész és kiegészítőjét leszámítva, majdnem egy fullos csomagot képez. Nekem külön tételként vannak meg ezek a játékok (tehát az MGS1 PS1-es lemezen) + az MGS5 Definitive csomag PS4-en.

    *Kódokra visszatérve: A NA és EU közötti korlát érthető, de hogy EU-n belül is van korlát, hát elmegy a Sony a jó francba! Van egy használtan vásárolt Just Cause 2 Limited Edition-öm, amihez megvan az extra tartalom letöltőkódja, de aktiváláskor érdekes módon nem az a baja, hogy expired vagy hogy már felhasználták, hanem hogy "Nem elérhető a te régiódban". Létezhet az, hogy a magyar Store létrejötte előtt készült kódok nem aktiválhatóak Magyar fiókkal? :W

    [ Szerkesztve ]

    Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

Új hozzászólás Aktív témák