Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vm93hun

    aktív tag

    Sziasztok!

    Egy újabb jel, hogy lehet mégsem kéne annyi energiát belefektetnem ebbe a generációba:
    Történt, hogy vettem egy CoD: Modern Warfare 2-t. Gondoltam, hogy belelesek a multijába és látom, hogy még játszanak vele szép számmal. Eljátszottam vele kb. LvL4-es szintig utána tartottam egy kis szünetet (játékból kilépés és konzol lekapcsolva).

    Majd visszaérve a szünetről jött a meglepetés: Visszaállt a statom LvL1-re! :Y Nice! :W

    Nyilvánvalóan marhára nem örültem neki, de ami még bosszantóbb, hogy megoldást sem nagyon találtam rá.

    Kérdés1: Találkozott már valaki ezzel vagy hasonló problémával és létezik olyan életképes megoldás amivel ezt ki lehetne küszöbölni?
    Kérdés2: Fórumokon olvasva állítólag a BlackOps 1 is szenved ugyanettől a problémától. Kérek megerősítést, hogy ez tényleg így van-e, mert akkor erre a platformra inkább nem venném meg, a zöld konzolon meg már megvan és azon tudom hogy ott legalább működik.

    Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

Új hozzászólás Aktív témák