Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • darnics

    aktív tag

    sziasztok! érdeklödnék hogy elkeztem játszani a batlefield 3 játékkal ami baromira tetszik nagyon komoly kis játék és kb 2 órányit lejátszottam már.sok idöm nincsen igy szinte csak pályánként nyomom kb 30-60 perc 2-3 naponta.viszont akárhányszor játszottam mindig tudtam fojtatni onnan ahonnan elkeztem de most sajna azt csinálta hogy visszaugrott a játék közepe fele utána legközelebb meg már a legelejére.ez miért van??eddig elmentette amit lenyomtam mostmár törölte?,elösször csak a felére dobott vissza igy azt mondtam akkor jólvan akkor most nem szenvedem végig újra de másnap amikor volt kedvem mondom akkor befejezem odáig ameddig tartottam de sajna azzal találkoztam hogy elkezte az egészet elörröl igy hagytam mert nincs kedvem megint 2-3 órát újra végig vinni pedig nagy kedvencem lett.ezt miért csinálja hogy mentés volt most nincs .probáltam állitgatni ide oda hátha én nyomtam el de semmi.és még egy apró probléma ami nem szokott lenni de az utobbi honapokban kétszer csinálta hogy egyszer csak bekapcsolt magától a ps3 és 1 hónap múlva meg szintén bekapcsolt magától de röktön kiis kapcsolt magától.az első alkalommal nem kapcsolt ki mikor bekapcsolt akkor nekem kellett!!köszi a segitséget kellemes hétvégét mindenkinek!!sziasztok!

Új hozzászólás Aktív témák