Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz anulu #6842 üzenetére

    Nem leszek népszerű ezzel a HSZ-szel, de felvállalom: vegyél inkább igazi gitárt és tanulj meg gitározni! Én ezt tettem 13 éve és nem bántam meg, szánalom ez a Guitar Hero, meg a körülötte levő hype. Sokkal nagyobb örömet szerez, ha tényleg megtanulsz hangszeren játszani, minthogy egy ilyesmivel vacakolsz, aminek hírből sincs köze a valósághoz. Én pl. lazán eljátszom a Metallica gyakorlatilag bármelyik témáját/szólóját, nehogy azt hidd, hogy különösebb ördöngősség. Ha egy kis érzéke van az embernek a hangszerhez, akkor onnantól kezdve csak tanulás, rutin és gyakorlás kérdése az egész. Árban sem vészesebb kezdetnek egy belépő szintű akusztikus gitár, mint amennyiért a GH3-at vetted, de később az elektromos gitár is megáll egy kis gyakorlóerősítővel, meg egy alap effekttel akár 100 eFt alatt is.

    Na, a problémádra reagálva: ha neked mégis bejön a GH3, akkor szerintem cseréltesd ki gariban, amíg van belőle, mert ez így tuti nem normális működés! Esetleg előtte próbálkozz magas miliamperszámú tölthető akksival, ha van olyanod!

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák