Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Elims #64429 üzenetére

    Addig nem fogja húzni, mert 1-2 alkalommal már olyat kapott hogy szerintem a gyári darabokra tört volna :D
    Hiába...a Ramyan kihozza belőlem az állatot :DDD

    Viccet félretéve (bár tényleg falhoz vágtam már vagy 3szor), arra amire használom jelenleg tökéletes. Masszívabb , a gombjai keményebbek és nem csúszik le róla a kezem ha picit megizzad mint a gyárinál pl ,mert van rajta egy gumiberakás az oldalán. Az analógja is homorú és ilyen kis gumipöttyök vannak körbe rajta. Ha egészen őszinte akarok lenni, az analógot leszámítva(működését illetően..felépítését tekintve köröket ver a gyárira) ez a Hong Kongi fos jobb mint a gyári. Ha lenne benne egy jobb analóg, vagy több Rayman lenne (vagy más ami D-pad-al is tökéletesen játszható) akkor 1000% hogy vennék még belőle.
    És ismét megemlítem ha valaki nagy verekedős játék fan, vagy épp ezerrel várja az MK X-et annak ajánlom. Ha nincs Arcade Stick a polcon, akkor ezzel jobban lehet boldogulni a keményebb D-pad miatt. :K

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák