Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz bwoay #5132 üzenetére

    Igazából szerintem fölösleges is ezen rágódni, hogy vajon melyik a sikeresebb konzol, mert az átlag felhasználó szempontjából amúgy is mindegy. Nyilván tájékozódik az ember, mielőtt megveszi, megnézi a már meglévő (és a jövőbeli) játékkínálatot és dönt, hogy neki tetszik a felhozatal, vagy sem. Ha már megvan a gép, akkor használja és többnyire meg is van vele elégedve (akármelyikkel is) és tesz rá, hogy a másik oldal konzolja hol tart, mikor őt kiszolgálja és tökéletesen szórakoztatja a sajátja is. Igazából nem hat meg, hogy a Sony mennyit ad el vagy nem ad el a konzoljából, az sem, hogy mennyivel több cím jelenik meg egyikre, vagy másikra, mikor a húzócímek többnyire amúgy is mindkettőre megjelennek. Mindkét gépre vannak exkluzív címek és ez szerintem jól is van így. Ha meg valami mégsem jelenik meg az embernek oly kedves konzoljára, akkor még mindig ott van a PC, legdurvább esetben az adott évi tizedik címet PC-n játssza végig az ember. 10-ből 1 még mindig jó arány.

    szerk.: na, megelőztél pár perccel, de nekem is az jött le konklúziónak, amit írtál. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák