Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RohamDroid

    aktív tag

    Én nem tanári fizetésből élek hanem kezdő 24 éves fejjel kapott havi 64 ezer ft létminimum címűből. Megvettem a ps-t az összekuporgatott pénzemből, és ennyi évesen is van annyi eszem hogy amire kell arra spórolok de ha nincs akkor nem adok ki rá pénzt. A lényeg hogy ennyi fizetésből is meg lehet oldani a játékok megvételét szerintem.
    De volt már arra is példa hogy a fórumtagok adtak kölcsön a másiknak játékot. Én is szivesen oda adom a játékaimat annak akinek kell annyi a kérés hogy vigyázzon rá amit ugye értelmes ember betart. Én úgy vagyok a kölcsönkapott dolgokkal hogy jobban vigyázok rá mint a sajátomra. De amikor a 6 éves xboxomat 40 ezerért adtam el arcade tipusút mert úgy néz ki mint ha most jött volna le a szalagról kívül belül stb...

    Senki nem akar veled bunkózni de a warez az tilos van akiben elpattan az ér ilyenkor azt elküld a rákba de mivel ez tilos ezért tilos. De az is megfordulhat a fejedben hogy azért szolnak hogy ne írj be mégegy warezost mert kitilthatnak érte.....

    Üdv.: Csaba

Új hozzászólás Aktív témák