Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ateszzero

    őstag

    Sziasztok .
    A napokban szeretném ha befogadnátok ide , mert most váltok box-ról ps3-ra , mivel mindig is ps-es voltam és tetszenek az exkluzív címei.
    Rögtön lenne is egy-két kérdésem.
    Olvastam az első hsz-t de az nem tiszta hogy amíg xbox-on a media centert használtam filmnézésre , addig itt nem látok semmi progit , kivéve ezt a media servert , ami segítségével lejátszom a filmjeimet képeimet és zenéimet. Egyből a főmenübe lesz olyan hogy médiák , és már fogok is látni mindent?
    Hogyan bírkózik meg a nagyobb felbontású videókkal wi-fi-s routeren keresztül , illetve mekkora sávszzél kell majd neki hogy pl egy hd filmet röccenésmentesen tudjak nézni?
    Box kb csak 640*480-as felbontású filmet bír viszonylag jól lejátszani , de ha pl sok ember vagy objektum mozog egy jelenetben , akkor bizony beszaggat belaggol erősen és még ki is hagy képkockátak. PS-nél is csinálja?
    Netezni lehet rajta ha pl 3.40-es vagy 3.50-es fw van rajta? FB YT megy?
    Olvastam azt is hogy ftp-n keresztül lehet progikat , témákat is telepítgetni. Ez mi ? Van fájlkezelő benne ami kiterjed minden wi-fire csatlakoztatott eszközre?
    Bocsi ha vannak hülyeségek is.

Új hozzászólás Aktív témák