Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Edgeri #32034 üzenetére

    "szerintem ő nem arról beszélt, hogy a PS3 játszani sem jó, hanem hogy már jobb teljesítménnyel/jobb minőségben futnak a játékok PC-n, mint a PS3-on és ezeket támasztotta alá az objektív érveivel."

    Milyen érdekes, hogy egy intelligens ember rögtön megérti az érvekkel megtámogatott mondanivalóm lényegét. :R

    Ez azért tetszett:

    "DM-Fan szerint játszani sem jó, szerinte semmire nem jó:) Bár ha van mindene, ami kiválthatja, akkor miért használja"

    Márcsak azért sem értem, hogy honnan szűrődött le az illetőnek a mondandómból, hogy játékra alkalmatlan, mert magam is többször leírtam, hogy egy nagy fegyverténye van a konzolnak: az exkluzív címek sokasága, amiért igazán érdemes megvenni. Illetve azt sem tudom felfogni, hogy miért kell egyenlőségjelet tenni aközé, hogy a multiplatform címek kinézete és futási sebessége jóval rosszabb, mint PC-n és aközé, hogy játékra alkalmatlan a konzol. :F Biztos én vagyok gyengeelméjű, de ez nekem nagyon nem ugyanaz. A multimédiás képességek korlátozottsága meg megint objektív tény, lehet vele vitatkozni, csak minek, mikor tény.

    Na, erre írtam, hogy van, akivel érdemes vitatkozni, van akivel meg parttalan, mert úgyis belemagyarázza a mondandódba az ellenkezőjét. Részemről befejeztem!

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák