Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz kelzsoca #22056 üzenetére

    Én nem értem mi az a nagy baj, amit többen is említenek a Killzone 2 játékkal kapcsolatban. :F Az addik oké, hogy van akinek bejön, és van akinek nem. Az is tény, hogy valószínileg nem etalon számba menő a játék irányítása, de én inkább sajátosnak mondanám mint rossznak... amihez egyébként ha vki akar, hozzá lehet szokni. Bughalmaz... hol, mi? A KZ2 miért bughalmaz? Én ilyet nem tapasztaltam, pedig végigtoltam 2x, meg belekóstoltam a multijába is (is azt csak rövid ideig gyakoroltam, de a nehézsége miatt, nem azért mert sz@r).
    Az, hogy mennyivel jobb/több a 3. rész, és megéri-e az árát az egy másik történet (ami megint többnyire szubjektív, és nem feltétlenül általánosítható vélemény), de a KZ2 nem rossz, különösen nem annyiért amennyiért most beszerezhető.
    De ha már kritika (mert ugye miért ne lehetne, hiszen sem mi, sem a játékok nem sikerültek tökéletesre vagy egyformára), legalább konkrétumokat említs, hogy mindenkinek világos és érthető legyen mi is a problémád a játékkal. :U

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Új hozzászólás Aktív témák