Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vhunor

    őstag

    válasz DM-Fan #16074 üzenetére

    Amelyikről kérdeztem priviben. Kipróbáltam ott helyben egy PS3-ról azt is és egy Panát is, talán tényleg jobb volt a képe a Panának, de nagyon tetszett a Samsungé is, így végül mellette döntöttem. Próbálgattam őket vagy másfél-két órát, rárakattam fogyasztásmérőt, mindenféle forrást stb. Anno 2004-ben 300k-ért (akciósan volt ennyi) vettem egy 36" Philips Matchline PixelPlus crt tv-t (ennek amúgy DVD-ről a mai napig gyönyörű képe van), és most sikerült találnom valakit, aki hajlandó még manapság pénzt kiadni egy 77 kilós monstrumért, és végül ez adta meg a végső lökést a cseréhez. A 300k alatti LCD-k képe nekem nem tetszik, ez a Samsung viszont nagyon tetszetős képet mutatott, a fullhd nem hiányzik, az 50" méret nálam sokkal többet nyom a latban, mert szeretem a mozi hatást. Igazából megvehettem volna a Panát is, de őszre beterveztem egy nagyobb mértékű pénzügyi befektetést és mivel eredetileg nem szándékoztam tévét venni, úgy döntöttem, 150k-t még el tudok vonni a befektetésre szánt összegből, és túl nagy kompromisszumra sem kényszerülök ezzel a választással.

Új hozzászólás Aktív témák