Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrTwister

    őstag

    Sziasztok!
    Kb. 1,5 hónapos a PS3-am. Slim 120GB-os. A következő a problémám megszereztem a God of War Coolectiont. Lemez be, game start. Eljutott kb. az animáció azon részéig amikor(God of War 1)a hegyról a tengerbe zuhan Kratos, erre gép off. Szó szerint fogta magát és kikapcsolt. Piros LED-re vágta magát, LCD TV-m írhja nincs jel! Na mondom faxa gép bekapcs, szépen elindul semmi sárga meg mittudomén milyen LED-es hiba. Játék újra indít most egész eljutottam az első főszörnyikéig a hajó gyomrában aztán ott ugyanez OFF! Olyan az egész mint amikor áramszünet van! De tuti nics mert akkor a LCD TV is kikapcsolna de az nem! PS3 újra bekapcs. mostmár fél perces menüben turkászás után is OFF. Öcsém mondja áramtalanítsak. OK. Megtettem kb. 20 percet konnektorból kihúzva pihent. Megnézem mondom más játékkal is hátha nem szereti a GOW -ot. 1942 mittudomén mi játék elindít, teszem hozzá nem tudom hány pályát végig nyomtam rajta hibamentesen, erre most ez is az első főellenség előtt gép OFF! Aztaku*va :O Próbálnék én más játékokat is de minek? Szerintem gép KO. Na nem baj Öcsém mondja restore system settings. Megtettem. Játék start. PS3 kb. 2 perc után OFF. Most éppen full system restore vagy micsoda ez az a 7 órás formázás. Kb. most 35 százaléknál játr és még nem kapcsolt le a gép! Hurrá! Akkor játék alatt mi a bánatért kapcsol le? Gariztatás úgy hallom 1-2 hónap semmi kedvem hozzá! Valaki tudna segíteni, hogy mi lehet a baja? MediaM*-ban vettem nem is gagyi helyen szóval gari is van rá meg minden! Na de könyörgöm még csak 2 hónapos sincs! Köszi mindennemű tanácsot! :R
    Twister

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

Új hozzászólás Aktív témák