Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelzsoca

    félisten

    (#14817) olbaidhun
    (#14818) Mazsika

    Mint ahogy a cím is mutatja itt ebben a topicban a ps3-al kapcsolatos tapasztalatokat lehet megosztani.
    Mindenkinek van véleménye, ami nem lehet azonos a másikéval, nem vagyunk egyformák.
    Ne legyen ez vitaforum, meg egymás szapulása, mert annak itt semmi értelme.

    Ami viszont igaz:

    A playstation 3 és vele az xbox360 mára már sajnos elavult hardverkörnyezettel rendelkezik, de ez a grafikai egységre kimondottan igaz.
    Egy Nvidia 7800GTX erősségű grafikus gyorsítóval rendelkezik a PS3, ami természetesen nem azonos a pc változattal :)
    Ettől függetlenül vannak nagyon jól mutató játékok, de azokat is közelebbről megnézve egyszerűen siralmas ahogy kinéznek (uncharted is!)

    Sokáig én sem akartam elhinni hogy ez így van, hogy ennyire butított a grafika, de aztán monitorról 32"-os tv-re váltottam, itt is azt vettem észre ~2 méterről még jobban néznek ki a címek mint a monitoron, de aztán lett egy kis probléma a géppel, és a pc-t kötöttem össze HDMI kábellel a tv-vel, és próbaképpen indítottam egy codMW2 és egy Dirt 2 játékot.
    A cod alatt nyitva maradt a szám (nem kicsit)
    Egy már középkategóriásnak sem mondható ATI HD4670-es full HD felbontáson olyan képet adott, hogy nem győztem betelni vele, sőt még kicsit játszottam is.
    A ps3 után a látvány megdöbbentő volt :K

    Hogy mégis miért nem pc-vel játszom akkor?

    Azért mert nem a grafika miatt vettem ps3-at, hanem a játékélmény, továbbá olyan címek miatt mint:

    Uncharted, Gow, Heavy Rain stb..

    Más:

    Tegnapelőtt végeztem a Darksiders végigjátszásával, közepes fokozaton.
    Ez nem Gow és társai ahol ~10 ora alatt végig lehet menni, úgy hogy mindent szép lassan felfedezel, és bejársz. :N
    Itt nincs úgy megkötve a kezed, ez nem "csőjáték"
    Hatalmas világ, méretes pályák.
    Itt bizony a játékban található idő számláló túlment picivel a 30 órán, mire lepergett a stáblista :)
    Most próbálom megkeresni azokat a dolgokat amit eddig kihagytam, de már 45 órán is túl vagyok :)

    [ Szerkesztve ]

    https://vertigostore.eu

Új hozzászólás Aktív témák