Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • papsZa

    tag

    Eppen most oromkodom az Uncharted-del :DD
    Meg kell mondjam nagyon jo kis jatek, elvezetes. Ami igazan nagyon tetszik, azok a beszolasok es parbeszedek a karakterek kozott, igazan szorakoztato.

    Ami viszont neha botranyosan az agyamra megy, az a kamera mozgas. Van, hogy fix szogbe beall a kamera, de van hogy csak a karaktert koveti. Nem igazan ertem, neha teljesen egyertelmunek tunik az irany, hogy merre kell ugrani, huzom a kart, X, erre teljesen mas iranyba egyenesen a halalba ugrik a fohos. Amikor perem szelen kell menni es ugralni, allandoan ossze vissza mozog a kamera. Egyebkent ugy vettem eszre, hogy vannak esetek, mikor annak elere hogy taposom a X-et nem ugrik a fohos, hanem belefut a halaba, nyil egyenesen.

    A masik az a folyon felfele resz volt, ahol a kamera a jetsky allasat kovette. Mikor balra vagy jobbra fordulot vettem, egyeszeruen oldalra ugrott a kamera oldalrol mutatva a jetsky-t, hogy meg veletlenul se lassam merre megyek. Az is elofordult szamos alkalommal, hogy a sodrason felfele, szembe allt a kamera a jetskyvel, kitakarva az ellenfelet es a helyes utiranyt. Ja es megcsak veletlenul sem lehet celzas kozben nyomni a gazt, nehogy mozgassal megnehezithessem az ellen dolgat :U

    A nyavajakat felreteve, nagyon-nagyon jo es tartalmas jatek, szoval mindenert karpotol, s megegyszer mondom, hogy a parbeszedek nagyon-nagyon jok :DD

    HP 8710p

Új hozzászólás Aktív témák