Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Paarthurnax

    senior tag

    válasz Edgeri #14366 üzenetére

    OK, felveszlek. A tíz óra időeltolódást meg majd kibekkeljük. Korán kelek te meg későn fekszel. :DDD
    A multi veszélyes. Este elkezdek játszani vele majd feleségem jön, hogy már éjjel van, nem hagyom e abba. :DDD A PH teszt kommentjeiben sokan fikázzák, valaki meg azt írta, hogy gyenge a grafika, "olyan konzolos", meg az árnyékok így meg úgy... Nem tudom, hogy érnek rá ezek ilyen részleteket észre venni, nekem pont jó a grafikája. Az erdő, a dzsungel és a sivatag is gyönyörűen lett elkészítve. Nem kéne leragadni az árnyékok elemzésénél, mert head shot lesz a vége, vagy combat knife... :DDD
    A jármű kezelésért kapom a legtöbb pontot általában, mert a legtöbbször a tankkal vagyok. Sokan elkövetik azt a hibát, hogy bemennek az épületek közé, ahol fél percen belül felrobbantja pár engineer. A tankkal kívül kell maradni és onnan ágyúval omlasztani az épületeket. Érdemes egy szikla mögé parkolni, ráadásul oldalvást, mert amikor megszólal a rakéta jelző hang, akkor oldal irányba van még esély kitérni előle.

    Diablo 3 - BoGyesz#1484

Új hozzászólás Aktív témák