Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f27

    aktív tag

    kis érdekeség!
    nemrég vettem egy 60Gb gépet fejhibásan!bekapcsóltam és valóban csak kopogott de a lemezt nem látta! csak úgy felálítottam a gépet hogy a macska ne másszon rá amég a frisítést letöltöm rá aztán mondom fejet cserélek benne! ahogy felálítottam a gépet azonnal beolvasta a lemezt :DDD rögtön olvas lehet játszani rajta! elöszőr azt hittem valami kontakt hiba lehet! elfektettem kifagyott azonnal! kicseréltem a fejet benne és megszűnt ez a hiba! gondoltam vissza teszem a fejet vajon megy e még állítva! és láss csodát megy! gondoltam akkor játszok ezzel a géppel amég kifossa magát a fej! ez 1 hete történt! a fej azóta is megy hiba nélkűl de csak állítva! :DDD
    nos 1 hónapja volt egy kérdés/vita kinek mi a véleménye hogyan jobb a gépet használni álva vagy fekve! sokan azt monták fekve! páran köztük én is azt montam hogy állítva jobb pár dolog végett! de most hogy a fej állítva még mindí tud olvasni fekve már nem,ebből kiindúlva megerősítem a tényt hogy állítva még mindíg jobban szeret a gép lenni! :C :))

Új hozzászólás Aktív témák