Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hi!King

    őstag

    válasz Graphics #8 üzenetére

    Nekünk irodában volt. Nos, az az iroda egy átlag lakáshoz képest, ami nem kirakat lakás, hanem élnek is benne, rendkívül rendezett és akadálymentes volt, ehhez képest mindenbe beleakadt, egy csomó átrendezésr kellett csinálni, hogy használható legyen. Pedig nem egy olcsó model volt.

    Ez alapján azt gondolom, hogy eleve csak a nagyon durván mintalakásokba való, ahol extrém rendpártiak az ott lakók. Én meg nem tudnék ilyen lakásban élni...

  • Hi!King

    őstag

    válasz Graphics #35 üzenetére

    Amit a legóról írtál, meg a gyerek rendre tanításáról, az kissé ellentmond annak, hogy ne lenne mintalakás a tiétek.

    Sajnos nem tudom a modellt, csak annyit, hogy az egyik legdrágább Xiaomi volt, bár nekem személyesen rossz tapasztalataim vannak a márkával más területen, sok ipari hulladékot címkeznek Xiaomi márkanévvel, elképzelhető az hogy ez egy túlárazott vacak volt. Viszont elvileg sokféle feature-e volt, sokféle szenzor, feltérképezés, tanulás, mégis elkezdte megbaszni a fogas lábát (kör alakú peremet képzelj el középen az oszloppal) majd ott helyben lemerült, vagy ugyanez random helyeken, reggel gyakran kerestük kinél van.

    Hangsúlyozom, lehet hogy tényleg rossz modell, de nehezen tudok elképzeni olyat, ami mondjuk nálunk, a kicsi éa zsúfolt lakásunkban működni tudna, amihez képest az iroda alapból is nagyságrendekkel rendezettebb volt.

    Ismerősi körömben van akinek van, de ők tipikusan nagyon rend és tisztaságmániás emberek, akik ezután sem takarítanak kevesebbet, csak két takarítás között használják hogy egy porszem ne legyen sehol.

Új hozzászólás Aktív témák