Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrDante666

    tag

    válasz totog #272 üzenetére

    Nekem a telefonomon (nem okos) nincs net (vagyis van, de az olyan, hogy ha nem használom nem kell fizetni, ha használom 195 Ft/10 Mb, szóval csak ritkán, szükséghelyzetben nyúlok hozzá, és pont emiatt nem érné meg a havidíjas, mert ennél többre nincs is szükségem azon a készüléken).
    Sőt általában WiFi közelben is lennék. Ugyanakkor rendszeresen utazok napi kb. 2 órát, és ha pont olyankor jut eszembe valami, amihez net kell, vagy válaszolgatnék az emailekre, nem jönne rosszul, ha adott lenne a lehetőség. (Bár utóbbi esetet is korábban megoldottam úgy, hogy offline módban válaszoltam, aztán majd csak net közelbe kerülve mentek ki az emailek.) Gondoltam, hogy majd idővel lecserélem a telefont és akkor majd 3G-n azon neteznék vagy megosztom róla a tabletnek, de ami számomra ideális díjcsomagot (a fentiekhez hasonló, csak kicsit kedvezőbb Domino Web) kinéztem, az csak külön SIM kártyán használható (tehát pl. egy tabletben vagy stickben). Emiatt próbálom tehát felmérni a saját igényeimet, hogy megérné-e nekem a 3G-s változat, vagy ezen ritka alkalmakkor megoldom stickkel, vagy valójában nem is lenne szükségem a netre, arra az időre, és azt a pénzt inkább tegyem el a telefonra (csak jelenleg a tablet ideálisabb és fontosabb).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák