Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Müszi #70 üzenetére

    Nekem az első Xiaomi 11 Lite 5G-nél (780G) a gyárit egyből leszedték a boltban, vegyek üveget.. üveget ott a helyszínen feltették. Rolleren használtam, aztán a HOCO CA73 gumija nyomott hagyott rajta... mint kiderült nem az üvegen. Hanem a kijelzőn. Durva felismerés volt... TMX-ben sem láttak ilyet, de cserélték második nekifutásra a kijelzőt. Azt a telefont eladtam. Helyette vettem egy Xiaomi 11 Lite 5G NE-t (778G), na az 2021 decembertől 2023 májusig a gyári fóliával volt csak védve. Akkor kiesett a zsebemből, a fólia megsérült, a kijelzőt megvédte, aztán vettem rá új fóliát.

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz Müszi #82 üzenetére

    Beszéltem ma telefonon a céggel azt mondták hétfőn érkezik be hozzájuk kedden meg én már át is vehetem a csomagküldő pontont.Csak nekem is fura akármilyen webshopban vásároltam eddig elsőnek jött visszaigazolás a rendelés leadásáról aztán jött üzenet a rendelés állapotáról meg ilyesmi.Most majd mivel megkevertem a dolgokat pénzt várok vissza egy cégtől remélem azért nem húzzák ki az adott 14 napot.Aztán jövőhéten meg meglátjuk tényleg úgy lesz e ahogy mondták.Fura is ez a raktáron levés komolyabb cégnél tényleg 1-2 nap és megkapja az ember.Postát meg annyiba szeretem ha pl én adok fel terméket még a délelőtt folyamán az ott van másnapra viszont nagyon drága lett a posta.

    #Füleske

    Remélhetőleg ha már 10 évet kibírtak nem most fognak lelépni.

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák