Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabor970

    addikt

    válasz lemmy9 #54899 üzenetére

    Hát, amit én az MM-ben vettem samut 2010 májusában, az egy olyan raklapon volt, amit a gyárban raktak össze, minden darab állitva volt rajt. (tele volt a raklap ugyanazzal a tipussal) szóval nagyobb multinál megeshet, hogy rendesen állitva érkezik a TV. Én onnét vettem le, ki sem bontattam -a boltban garantálták, hogy pixelhiba vagy más baj esetén cserélik 72órán belül-, állitva be az én kocsimbam és irány haza.

    [ Szerkesztve ]

    Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz lemmy9 #54899 üzenetére

    "Hát igen mindenki szajkózza hogy állítva, de közben míg a boltba ér, hatszor pakolják ide-oda fektetve-állítva, össze vissza."

    Az még nem volna baj, hogy pakolgatják/szalagra teszik fektetve a depózásnál az adminisztrálás/szortírozás idejére, ha mindezt óvatosan teszik és utána a szállításhoz visszaállítják álló helyzetébe, adott esetben gurtnival rögzítik a kocsi oldalához. Ha az ideiglenes fektetett helyzetben nem ütögetik, nem rugdossák és finoman pakolják, akkor nincs gond. A probléma azzal van, hogy a futárok lóf*aszt nem tudnak a szállítási szabályokkal kapcsolatban, bódog-bódogtalan lehet alkalmazott, nem is ismerik a nemzetközileg elfogadott piktogram-rendszert sem (nem mintha olyan nagy ész kéne hozzá) és lazán elfektetik az olyan árucikket is, amit nem szabadna, illetve dobálják az autóban. Aztán hápognak, mikor a vevő közli, hogy jó öreg, akkor most nem veszem át a terméket és jegyzőkönyvezünk egy szépet, mert nem tartottad be a GYÁRTÓI utasítást, ami jól láthatóan rajta van a dobozon. Nekem ne hivatkozzon arra, hogy neki nem szólt senki a vevői igényről! Ott van a dobozon b*zd meg! És nem érdekel, hogy a depós droid sem tartotta be, mert pl. a szalagon feküdt, Te ettől függetlenül tartsd magad a dobozon látottakhoz, mert a depós csak egy szalagon átfuttatja, Te meg százkilométereket döcögsz vele úttalan utakon! A magyarok egyébként ehhez értenek a legjobban: mindig más a hibás, sosem ők!

    Egyébként a gyárból raklapon jönnek, állítva, körbecsomagolva, így esélytelen, hogy fektetve szállítsák. Minden más a nagyker/kisker és az általa megbízott szállítók sara.

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák