Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    válasz ZEN1TH #12450 üzenetére

    Be szoktam néha nézni, csak nem szólok hozzá. Az X20 nagyon jól van, EB-n kicsit a szokásosnál többet nyúztam. Az a baj ezekkel a plazmákkal, hogy hiába belépő modell, egyszerűen nincs ingerem hogy jobbra váltsak. Persze álmodozni szoktam, de az más tészta. :)

    /人◕ ‿‿ ◕人\

  • salapp

    addikt

    válasz ZEN1TH #12450 üzenetére

    Sokan követjük napi szinten, azért mert nem írunk :-)
    Nálunk is van x20 és továbbra is überfasza. Nagyon megérte az árát.
    Persze már biztos, hogy jönne helyette egy 50/51/55 collos a nappaliba (2,3 m-re elég már), és őkelme menne be a hálóba (ott mondjuk 3,5-ről lenne nézve, de főleg m1 és spektrum/history/Natgeo).
    Viszont az x20 (biztos a többi is ilyen) nagyon tükröződik ezért már nagyon kéne a nappaliba két fényzáró roló, ami még ráadásul sötétbarna is, hogy menjen a színvilághoz. Sehol sem kaptam, úgy néz ki, muszáj lesz méretre csináltatni egy "szakcéggel" valag pénzért.
    Jó lenne hasonló közegben látni a samu 51e6500-at és e550-et, hogy kevésbé tükröződnek-e.
    Madarasban volt kitéve (persze üzleti beállítással, hajtépős színekkel és fényerővel) és úgy tűnt, azok is tükröznek rendesen. Régi 32-es lcd-nk, amin az xbox megy, nem tükröz, de múltkor a gyerek is megjegyezte, amikor az Irány eldorádót azon nézte, utána átvitte a filmet a plazmára, hogy - idézem - "Úristen, ezen mintha életre kelne a film, állati színek, és az egész valahogy sokkal-sokkal jobb!"

    [ Szerkesztve ]

    Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

Új hozzászólás Aktív témák