Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz BBéci #12446 üzenetére

    "Azt nem tudom, mennyivel jobb az 55 colosnál"

    Mi, a 65"-os? Pont 10"-lal! :B

    "de a szoba vetítéshez igazításához mindössze egy vödör festék és egy teddyhenger szükséges."

    Hát, már aki hajlandó a nappaliját sötétre festeni, mert én pl. nem volnék hajlandó. Meg ugye sok helyen sötétítésre alkalmas berendezés sem feltétlen van az ablakokon, vagy eleve a bútorok olyanok, amelyek tükröződnek. Ráadásul akkor még nem beszéltünk a projektor felszereléséről (pl. plafonkonzol) és bekábelezéséről, a vászonnál ugyanez. Szóval maradjunk annyiban, hogy abszolút nem feltétlenül problémamentes és/vagy olcsó a vetítési környezet kialakítása, pláne nem egy átlagos élettérben. Ezért célszerű ilyen célra inkább a dedikált helyiség.

    "A 65 colos tévé brutálisan uralja, agyonvágja a szobát és cirka 2,7 m az ideális nézési távolsága."

    A leengedett vászon is (adott esetben a felhúzott is) uralja és a besötétített szoba sem nevezhető épp idilli nappalinak, pláne nappal. :U Plusz ugye világosban a projektort elfelejtheted, tehát nem feltétlen 100%-os alternatívája a TV-nek. Tudom, erre van ott az említett, vászon mögötti belépő plazma, de az csak kisebb és csak belépő. Szóval én megértem azokat is, aki VT50-et vesznek, csak sajnos nem leszek köztük. :(

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák