Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz erdoke #49365 üzenetére

    Nem írom le negyedszer is, hogy mindenféle akadozás nélkül megy nálam a WiFi-n a stream (és igen, használok mikrót is, közben is megy) mert úgy látom, többeket a tények sem győznek meg. Szerintem nem állítottam olyat, hogy nem lehet rosszul konfigurálni WiFi-hálózatot, nem lehet pocsék minőségű eszközökből felépíteni azt, vagy úgy elhelyezni az eszközöket, hogy gyenge legyen a vételi érzékenység. De könyörgöm, ne mondjunk már olyan ordas baromságot egy szakmai fórumban, hogy az N-es WiFi kevés a fullHD anyag átjátszásához - ráadásul így, minden minőségi jellemző megkötése nélkül. Persze, nyilván ott is beüthet a krach, ahogy a kábelt is elharaphatja a szomszéd beosonó kiskutyája. De ugye az is könnyen belátható, hogy mondjuk a router-rel, a médialejátszóval és a TV-vel sem sűrűn szambázik a felhasználó lakásszerte, tehát ha sikerül úgy belőni a dolgot, hogy erős a WiFi-jelszint és kellően nagy a puffer, akkor ott nem lesz gond a lejátszással egy-egy pillanatnyi vételi zavar esetén sem - én sem tapasztalok semmi ilyet, pedig 5 másik WiFi-t is találok a magamén kívül.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák