Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48967168

    törölt tag

    Anélkül hogy bárkit is meg akarnék bántani, akadjunk már le erről a Vaterás TV-témáról! Hetek óta szinte nem is lehet itt mást olvasni, pedig elvileg ez nem jogi tanácsadó oldal, hanem szakmai fórum. Ebbe pedig aligha fér bele egy efféle téma hosszú ideig történő boncolgatása.

    Azzal együtt hogy sajnálom, de kolléga azt hitte hogy léteznek csodák és benyelte a dolgot! Szívesen megkérdezném hány éves és milyen viszonyban van a mesékkel... Vagy hogy a nagy magyar rögvalóság mond-e neki valamit...

    Senkinek ne kelljen már elmagyarázni, hogy nem veszünk semmilyen (!) százezres terméket a nélkül, hogy személyesen meg nem néznénk és ki nem próbálnánk! Ha rá tudunk szánni egy ekkora összeget, akkor tudjunk már hozzátenni 10k-t, hogy elkocsizzunk érte (akár egy ismerőssel is) és ott melegébe megelőzünk egy halom problémát. Pláne ha a best-buy súlyos tízezrekkel olcsóbb...

    Vettem én már TV-t 42-től 65-ig, és a PanaShoptól a webes áruházon át mindig személyesen mentem érte, és kibontattam a helyszínen. Volt amit rögtön visszaküldtem a raktárba, de a többsége már ugrott is be az autóba. A böszme nagy TV meg az általam rendelt teherszállítóba! Nyugodtan felügyeltem a rakodást és nem is esett pofára a kanyarban...

    Picit olyan ez, mint amikor a 7 millás autóra már nem jut 100k-ért téligumi, aztán meg az árokban megy a fejvakarás (csak hogy én is offtopic legyek...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák