Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pongi1

    tag

    s7evcsenko: Szerintem is jobban jártál volna a Popival, mint ennek a média lejátszójával. Jelenleg nincs pénzem külön média lejátszóra, én ezért döntöttem az ilyen megoldás mellett. A tesztet meg szerintem Te olvasd el, meg hozzá egy Pio tesztet, nem biztos, hogy azonosak az elvárásaink a lejátszókat, illetve azok multimédiás képességeit illetően. A Pio Blu-ray és DVD lejátszónak szerintem tökéletes ezért az árért, a multimédiás képességei pedig elfogadhatóak.

    nuke7: Valóban lassabb a beolvasás Blu-ray lemeznél, mint amit megszokott az ember egy DVD lemeznél, de ez lejátszó függő is, és ahogy DM-Fan írta, ezek szerint ez még a gyorsabbak közé tartozik. DivX/Xvid és MP4 fájlokat lejátssza. Ilyen szempontból szerintem egész jó, azt meg mindenki döntse el, hogy hol húzza meg a minőségi határt. Egyébként érdemes megnézni pl. a Netdepo oldalán a termék adatlapját, ott valamennyi játszható formátumot felsorolják. Külső tárolóról lejátssza a 3D filmeket is, de nekem annyira nem jön be a 3D, hogy azt hiszem az Avatar volt az első és az utolsó 3D film, amit megvettem.
    Nem játssza le viszont az iso fájlokat, amit tudomásom szerint a média lejátszók simán visznek.

Új hozzászólás Aktív témák