Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pongi1

    tag

    válasz nuke7 #21572 üzenetére

    Én Pio-t vettem a tévéhez, és szívesen megosztom a kb. 1,5 hetes tapasztalatomat. Nekem is fontos volt a médialejátszó képessége, ezért is választottam. Viszont kicsit meglepődtem, mikor elolvastam a használati útmutatót, és felfedeztem, hogy bizony már ebben is ott figyel a Cinavia védelem. Ennek ellenére eddig minden filmet, amit ráengedtem, lejátszott. Van hozzá egy 1 TB-os vinyóm, meg egy dokkoló. A vinyón két partíció van, ezeket szépen feltünteti mint DVD1 és DVD2. Ezek valamelyikét megnyitva látom az adott partíció tartalmát, ki tudom választani a megfelelő könyvtárat és filmet, és mehet a lejátszás (akár 2D akár 3D). A hangot kódolás nélkül küldöm az erősítőre, ezért a kódolási képességeiről nincsenek információim. A megjelenített képek számomra hibátlanok, persze azért ez a film minőségétől is függ. Az eredeti Avatar Blu-ray egyszerűen gyönyörű (bár a Blu-ray lemezzel elég sokat szöszöl), de az eddig lejátszott mkv konténeres filmek is szépek voltak, valamint a DVD-k is, amiket felskáláz 1080p-re, ha úgy állítod be. Az 50 collos tévére teljesen jó filmnézésre, zenehallgatásra nem nagyon gondoltam használni. A filmek betöltésekor egy rövid ideig mutat néhány adatot a bal felső sarokban, pl. 1080p, 24 v. 50 Hz. Egyelőre ennyi, de ha van valami konkrét kérdésed még, szívesen utána járok a dolognak.

Új hozzászólás Aktív témák