Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • No.01

    őstag

    Egy ideje mar olvasgatom a forumot, de azthiszem eljott az ido, h csatlakozzak hozzatok :B
    Eddig Xbox360-on toltam a dolgokat (RGH-s) ami jo volt, de tallatam ra vevot es mivel a legtobb baratom Playstationt hasznal ill tervezik a cseret PS3-rol 4-re igy nagyon erossen elgondolkodtam, h One helyet inkabb ebbe a taborba jonnek.

    Igaz van 1-2 homalyos resz (olvastam, h a One csak 720p-s amit nem tel;jesen ertek foleg, h mar az elozo verzio is kepes volt 1080p-ben tollni) Amit sajnalnek az a Kinect mert mi jokat hulyultunk a haverokkal es igaz nem volt tokeletes, de igenis hasznalhato extra volt az uj pedig lenyegesen jobbnak tunik 15perc proba utan)

    Ami igazan erdekel az 3 dolog:
    - A PS3 iranyitoja nekem nagyon kenyelmetlen volt es az is zavart, h nem sima AA akksit hasznalt hanem beepitett vackot.
    Aki 360-rol jott az, h latja ezt a kerdeskort?
    - A hang a masik dolgo ami kerdeses mert anno volt szerencsem egy elso generacios 360-hoz ami olyan volt, mint egy hellikopter. Nagyon bosszanto es idegesito volt...
    - online jatek. Sajna teljesen lama vagyok a temaban igy lehet eleve hulyeseg amit kerdezek, de mi van ha en az USA storba regisztralok (ha jol tudom az a legjobb mert ott olcsobbak a jatekok... mellesleg ez mennyire bonyolult dolog? Hitelkartyam nincs...)
    Szoval az, h a haverokkal szeretnek jatszani akkor szamit az, h en USA storos vagyok ok meg valoszinuleg a magyarba fognak tartozni?

    Elore is ksozonom a segitseget es az iranymutatast :K

  • No.01

    őstag

    Ertem es koszonom a gyors valaszt. Az szamomra elfogadhatatlan, h egy nextgen csak 720p-t tudjon. Az teljesen nonsense!

    A kontrolereket probaltam, de ugye az, ha megfogdosod az nem olyen, mint amikro jatszol vele folyamatosan par orat...

    Meg olvasgatok, gyujtom az infokat, de mar erzem/tudom, h nemsokara lesz egy uj konzol a regi helyen :D

  • No.01

    őstag

    válasz Tatyla #13557 üzenetére

    En hasznalok, igaz az egyik legjobbat de cserebe eleg draga is volt. BD25-t simat atmegy rajta... BD50-nel mar vannak gondok... sot igazabol az nem megy... Nagyban fugg attol, h milyen a vezetekezes. A mi hazunk 3eves igy azzal itt nem volt gond, de ahol meg regebbi vezetekeket hasznalnak ott konnyen lehet az a szuk keresztmetszet. Nameg persze fontos az adapter is. (Keszulj mert 80EUR alatt nemigen van normalis.. es 117EUR-t fizettem az enyemert Devolo
    650+)

    [ Szerkesztve ]

  • No.01

    őstag

    Lassan erlelodik a valtas gondolata Xbox360-rol. (az "ingyen" jatek jo, de a tobbseg mar valtott korulottem)

    V.hol olvastam - sajna nincs meg a link - h hamarosan vagy lehet mar epp aktualis, de megjelenlik az "uj" PS4.
    Tudom jol, h nem uj az max olyan, mint az Xbox-nal volt a Falcon, Jasper es tarsai.
    Lehet errol v.mi konkretumot tudni?
    Ill, h a joy malasara van-e mar barmilyen gyari megoldas vagy csak az, h veszel ra vedot vagy ha lejon akkor visszaviszed? (4 baratombol 3-nak mar volt cserelve. Igaz ok napi szinten jatszanak es egyiknek sincs vedoje)

Új hozzászólás Aktív témák