Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scoo_HU

    újonc

    Sziasztok! Olvasgattam a fórumot, de pár kérdésem azért még mindig lenne:
    1: Az oké, hogy csinálok US acc-ot, de alapból a géphez lesz már korongos játékom. Ha jól sejtem a lemezes játékokkal tudok us acc alatt is játszani, igaz?
    2:Ha igen, akkor DLC-t tudok e letölteni hozzá usa acc alatt (tippem, hogy nem) vagy magyar acc-ot kell csinálnom és ott kell letölteni a dlc-t?
    3: Ha ez utóbbi, akkor az usa acc látni fogja a dlc-t?
    4: A dlc-ket egyébként meg lehet osztani a haverommal?
    5: Haverom itthon vett psn éves előfizetést. Tudja azt usa acc-al használni vagy azzal csak magyar acc-al lehet?
    6: Ha utóbbi, akkor az lehetséges hogy nekem usa accom van, én vásárlok, megosztom vele a cuccokat és tud ezekkel játszani, multizni a magyar acc-al (szerintem igen)?
    7: Ha már multi: us acc-al destinyzek, akkor magyarokat fog körém rakni? Szerintem valószínűleg ip alapján rakja az ember köré a játékosokat, nem acc után, de kitudja. Ha csak usásokat rak, akkor lagolna mint a dög, ahogy a többi multi is.
    8: az lehetséges, hogy a vásárlást és a megosztás usa acc alatt csinálom, de egyébként magyar accal játszok a gépemen? (bár nem zavar ha csak usa accom van)

    Sok kérdés volt tudom, de szeretnék felkészült lenni, amikor jövőhéten megjön a gép. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!

Új hozzászólás Aktív témák