Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz vmarci1 #2903 üzenetére

    A játékokokat meg az árakat azt te mérlegeld. Technikailag a gép amit néztél most jó, de hamár PS4 helyett lesz, akkor várd meg a Kaveri APU -t, mert egy sima CPU belátható időn belül nem fogja tudni ellátni a szükséges feladatot. AMD CPU (APU) mellé pedig AMD GPU fog kelleni, hogy ki tudd használni a "mélyintegráció" (idézőjeles, mivel PC -én nem az igazi ugye, mivel nincs is integráció) előnyeit.
    Na jó persze ez nagyon távolra mutat (értsd: nem 1-2 hónap), de ezt azért tartsd szem előtt.
    A másik, hogy szerintem nem a legjobb a választás.., bár ezt a konfigos, vga-s topikokban kellene megkérdezned. 2x GTX660Ti nem túl bika. Ha a pénz számít, akkor most ár/érték -re 2GPU -s felállás szerintem egyértelműen HD7950CF x2 a legjobb. Ha a pénz nem számít, akkor én GTX780 -at vennék most, az Asus pl. Titan szinten van gyárilag. (Illetve ha tudsz várni, akkor várdd meg a HD9xxx szériát, a GTX7xx és a HD7xxx széria árát is lenyomja, és érdekessé válhat a helyzet az abszolút topmezőnyben is.)

    #2908 szgergely na most vagy nagyon összekevertél valamit, vagy csak félreérthetően írtad le, én mindenesetre nem tudtam értelmezni, hogy most videókártya vagy cpu vagy mivan :DDD (mondom, lehet, hogy jóra gondoltál, de az biztos, hogy nem egyenesen fogalmaztál)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák