Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FunPro

    senior tag

    válasz Mike #251312 üzenetére

    Egyébként azt is érdemes megnézni, hogy aki dicsérte a játékot, az miért is dicsérte.

    Most vagy nem kommentelnek azok, akiknek tényleg tetszik a cucc, vagy a játékmenet annyira jelentéktelen lett, hogy említésre sem méltatják. Talán ketten írták, hogy ijesztő. (Legalább is ebben a topikban.)

    A leggyakoribb indokok, amik felmerülnek:
    Eszméletlen látvány, nextgennel felérő animációk és mimikák, továbbá...ennyi! Ennyi?

    Magyarul semmi olyan, amit egy videó alapján ne lehetne megítélni. Jó, 100%-os véleményt nem lehet mondani (a gameplay végett), de a legviccesebb az egészben az, hogyha ő a végigjátszós videót sziperszuper felbontáson nézi a sziperszuper megjelenítőjén, jobb élményt kaphat, mint én, aki mondjuk egy csöves pc monitorra kötötte a ps-t.

    Erre válaszolva pedig:

    Látom unokaöcsémen, mondják szülők, és ha még a logikát is beleveszem akkor:
    - Egyre több a gameplay csatorna, és egyre nagyobb rájuk az igény
    - A mobilegaming lassan superior lesz
    - Meg ha jobban beleásnánk magunkat, akkor szerintem rengeteg ehhez hasonló cikket találnánk.

    Igazából azt én sem értem miért jó nézni, ahogy más játszik, de mostanság trendibb nézni, mint játszani.

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák