Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz zzola #199410 üzenetére

    Nincs veled baj, nem vagyunk egyformák, de én is ezt az álláspontot képviselem.
    Ha gyűjtögetős játékot akarok játszani, akkor ott a Giana Sisters, de ez nem fér bele nekem olyan játékokba, amelyekben teljesen profilidegen a gyűjtögetés.
    Legyen ez pl. egy RDR2, ahol én vagyok Clint Eastwood és John Wayne szerelemgyereke és nem is állok neki vadnyugati kártyákat gyűjtögetni egy trófeáért, vagy kifogni mindenféle halat, ami létezett.
    De írhatnám a Days Gonet is. Most írta egy oldal, hogy figyeljünk oda arra, ha sérül a motorunk akkor mi javítsuk, mert 100 egységnyi ócskavas felhasználása után kapunk trófeát.
    Valóban? Azt a mindenit neki, hát én kipróbáltam és azóta csak szopok, mert nincs elég nyersanyagom javítani a fegyveremet is a motor mellett.
    A játékban lassan már nem tudom elkölteni a pénzemet, annyi rewardot kaptam a küldetések után, miért ne javítanám meg a műhelyben?
    Szóval én elfogadom, hogy vki. a trófeák megszerzésében is lát célt, de nálam a játékmenetet, élményt teszi tönkre.

    [ Szerkesztve ]

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák