Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mobal

    MODERÁTOR

    válasz Speeedfire #14466 üzenetére

    Érdekes, de nekem ~ 150 körül van egy kiborított projekt PHPStorm-ban. Szerintem felesleges ezen vitázni. Ha annyira akarod összedobhatod a projektet Visual Studioban is!

    Sk8terPeter: "vettél fél milkáért egy Macet, mert az menő, és azóta folyamatosan szenvedsz vele."

    mobal,

    [ Szerkesztve ]

    "Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Speeedfire #14466 üzenetére

    Hogy jön ide a kátyús út, meg megfelelő lengéscsillapító, amikor megfelelő paraméterezésről beszéltem, amivel korlátozni lehet az erőforrás-használatot? :) Amúgy hiába "megfelelő" a lengéscsillapítód, ha belemész egy b@szomnagy kátyúba, akkor úgyis kőkeményen amortizálhatod a felnit/gumiabroncsot/futóművet/stb., szóval tök mindegy, úgyhogy a példa elég fura. :DDD De értem, miről beszélsz.
    Amúgy igen, a JVM jó barátságban van a memóriával, de 600 MB-on nem tudom, miért vagy kiakadva, manapság pár videóval egy Chrome is simán meg tud zabálni annyit.
    Mindegy, mindenki olyan IDE-t használ, amilyet akar, meg amiatt nyavalyog, ami miatt akar, de azért vicces, amikor esetleges user errorok miatt is lefostalicskáznak páran egy amúgy igen népszerű és hatékony munkát elősegítő alkalmazást. :)

    =====

    (#14467) mobal :
    Őőőő, azt ugye vágod, hogy van a Macintosh, mint márka (amit Macnek szoktak rövidíteni), amibe például beletartoznak a személyi számítógépek (vágod, PC), meg van a Mac OS, ami nem túl meglepő módon ennél kicsit már szűkebb kategória, magára az Apple operációs rendszerére vonatkozik... Tényleg ki kell hangsúlyozni, hogy a számítógépről beszéltünk egészen idáig, ami mondjuk fél milkába kerül? Alapesetben pedig ezen Mac OS van, nem túl meglepő módon, és mint Trisztán screenshotjaiból kiderült, ő sem változtatott ezen, érthető módon. Itt pedig eleve rosszul használtad a "PC" fogalmát, mintha mondjuk a Trisztán által használt Mac-gép (még mindig nem csak az OS) nem személyi számítógép (PC) lenne. :DDD Lehet, hogy újdonság, de a PC nem csak olyan számítógép lehet, amin Windows van. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák