Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    stracker06, aronpapa:
    Köszönöm a véleményeteket. Közben külföldi fórumokon, véleményoldalakon nézelődtem, és eléggé vegyes a kép. Az XR szériának az összeszerelési minőségét (tisztításkor darabjaira hullik), az R5150-nek pedig a vágásteljesítményét szidják.
    stracker06, te, nem vettél észre szőrtépést? Mit használtál előtte?
    Egy borotvát találtam a Remingtonban, aminek 10% alatti a negatív kritikája, az pedig az R7150. Ez állítólag gyémánt pengés, bár valaki teflon bevonatosként emlegeti, de ami egybecseng a felhasználóknál, az a komfortos borotválás. Azonban a sok negatív kritika miatt kezdek tartani a Remingtontól...
    A Philipsből amit kinéztem, az a PT920, ami a legolcsóbb helyen is 28.990.-Ft. Vajon megéri ennyit egy borotva? :F
    Ami fontos, a tartósan (legalább annyi időre, mint egy pengével), és viszonylag simára borotválás.
    Ennyiért tudnék még venni Braun 390cc-t, de szitásat nem akarok, mert nincs kedvem, és pénzem a szitacserékre. Talán egy körkéses tartósabb...
    Egyébként borotválási hatékonyságban, simaságban van lényegi különbség a két rendszer között?
    Szóval jelenleg a dilemmám, hogy a Remington R7150, vagy a Philips PT920-at vegyem-e meg :U

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák