Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz imyourfriend #205780 üzenetére

    Teljesen mindegy, mennyit dolgoztam érte, de nem azért van, hogy más, vagy akár émn összeb@sszam. Attól is pipa voltam, hogy a garázsszinten a tárolóm elé letámasztott robogó ülésén találtam egy csokipapírt. Azóta ott is használom az ülésvédő huzatot, mert legközelebb rágó lesz rajta, vagy kifolyt cukros üdítő, esetleg észre se veszem és beleülök. 3 kisgyerekes szomszéd jár el mellette karnyújtásnyira. Lehet, észre sem veszik, mi történt, vagy csak leszarják.

    Qru: ha kevés a hely, ráállok a másikra, arra azért ügyelve, hogy mindkettő volánjához be lehessen szállni, de az anyósoldalhoz kívülről sem lehet hozzáférni. Még sose húzták meg a Passatot, mióta nálam van. Szerintem ha ennyire látványosan nincs hely, akkor se a mazsolának, se a profinak nincs ingerenciája szűkebbre venni és nagyon odafigyel.
    Mondjuk, nálunk nincs gyerek, se kutya, az asszonnyal meg meg tudjuk várni, míg a sofőr kiáll annyira, hogy a jobb oldalra is be lehessen szállni. Nincs igény arra, hogy minden ajtót egyszerre lehessen sarkig nyitni és körbeszaladni a bevásárlókocsival.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák