Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k.zozo.

    tag

    Üdv Mindenkinek! Lassan két hete én is Octavia tulaj lettem :) . Sikerült megcsípnem egy másfél éves, fekete 1.4-es Octi2 Ambientét 12700 km-el. Hatalmas, elegáns, imádjuk :) . A héten elvittem garanciába a Porsche Pest-be. Hidegindításnál kétszer előfordult, hogy egyenletlen volt az alapjárat, mintha csak három henger ment volna és a vezető oldali külső kilincs kicsit akadt. Szoftvert frissítettek a motorvezérlésben, eddig jó.
    Nézettem folyadékszinteket is és 1 liter olajat kellett utántölteni. Ezen kicsit meglepődtem. Szerintetek normális dolog az, hogy kb. 13000 km alatt megeszik 1 liter olajat?? A szervizes azt mondta, hogy ez természetes mert a motor bejáratása miatt van, meg ez a long life olaj ami benne van nagyon finom és híg ezért fogy. Nem volt még szervízben egyébként, majd szól a masina hogy mikor kell vinnem. Nektek is evett olajat az elején? Mennyit?
    Gondolkozom rajta, hogy olajcserénél kiüttetem belőle ezt a teljesítményfüggő dolgot, és ezentúl lesz fix. 15000 km vagy 1 év. 1 lityi long life olaj 8000Ft körül van :U

Új hozzászólás Aktív témák