Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HummeRC

    senior tag

    Sziasztok. A másik topikban már feltettem a kérdést, de azt zárták.

    Egy igen érdekes problémával találtam szemben magamat.

    Új 16GB Lenovo pendrive az usa-ban vásárolva. Kint kibont, bedug, laptopon vista felismeri, képek rámásolva, visszaolvasás rendben.

    Hazajövetel után viszont nem lehet leszedni az adatokat. A könyvtárszerkezet látszik, viszont valami megsérülhetett mert a fájlok többszörösen "vannak rajta" és majdnem mind hibás. (Összesen kb 30 kép nézhető a több ezerből.) Ezen kívül a könyvtárak is többször vannak meg egymás alatt. Összességében 500GB körülinek látszik a pendrive, ami ugye lehetetlen.

    A két alkalom között nem volt gépben, a pendrive kupakja végig rajta, külsérelmi nyom nincs.

    Azóta több gépen, több különböző oprendszerrel megnéztem, de mindenhol ugyanaz a probléma.

    A fő probléma nem az, hogy esetleg ki kell kukázni az új pendrive-ot, hanem az hogy a képek tőlem több mint 10'000km-re vannak és akkora a kérdéses mennyiség, hogy email-ben ugye nem megoldható.

    Mivel a korábbi kérdésemre nem jött semmi válasz, ránéztem adatmentő programokkal is és sikerült kb 200 képet visszahozni a több ezerből, a többivel nem tudtak mit kezdeni, mert értelmetlen karakterlánc volt még a fájlok nevei is.

    Valakinek valami ötlet? Egyáltalán hogy és mi sérülhetett meg, ha nem volt gépben?

    Így néz ki: kép

Új hozzászólás Aktív témák