Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenJoe80

    senior tag

    válasz eszgé100 #235 üzenetére

    Nem tudom miért van ez... pedig a Kingstone - amennyire legalább is tudom - elég jó márka, tehátnem valami gagyi pendrive-ról beszélünk. :F

    Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

  • BenJoe80

    senior tag

    válasz eszgé100 #238 üzenetére

    Megkérdezhetem, hogy hány gigás a tied? Nekem három Kingstone pendrive-om van: egy 2, egy 4 és egy 8GB-os. Az első kettővel nincs is probléma csak a 8GB-ossal. Illetve az external merevlemezemmel. Tehát ott van bibi ahol nagyobb mennyiségű adatokat mozgatok.

    Kaptam olyan tippeket, hogy a másolás alatt ne csináljak semmit és akkor nem lesz valószínűtlenül hosszú a másolási idő ill. nem történnek adatsérülések, elvesztések (ugye már említettem, hogy olyanok történtek, hogy nem tudtam megnyitni könyvtárakat, fájlokat elindítani, letörölni...stb.)

    Ha valóban ez a probléma akkor asszem az lesz, hogy visszarakom a gépbe a swaprack-et és ha van már 10GB anyagom akkor inkább azzal szállítom (már ahova tudom). Érdekes módon ott még azért adatvesztés, -sérülés nem fordult elő, habár háttérben másoltam és közben meg dolgoztam a gépen.

    Egyre inkább kezdem azt hinni, hogy ez a USB-s csatalakozás - legalább is nagyobb mennyiségű adatok esetén - egyáltalán nem megbízható. Csak akkor kérdem én mi a lényege mondjuk egy 500GB-os vagy esetleg 1-2TB-os external merevlemeznek??? :(((

    Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

Új hozzászólás Aktív témák