Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kmatalik

    csendes tag

    válasz TeeJay #2312 üzenetére

    Szia!

    Én is ugyanezt gondoltam, amikor megírtam ezt a hozzászólásomat. Az Ultra Flair 64GB-os verzióját teszteltem, nagyon hasonló eredményekkel.

    Szerintem a H2testw adja vissza a legjobban a mindennapi használatban elérhető teljesítményt, csak ugye sokáig tart kivárni, amíg teljesen teleírja és vissza is olvassa a max- kapacitást. A H2testw 79,5 MB/s olvasást és 21,9 MB/s írást mért, ezek szerint az Ultra Flair 128GB-os verziója sem gyorsabb.

    Nekem a Windows 10 Feladatkezelőjének a grafikonja is tetszik, ott az írási sebesség hullámzását jól lehet látni. Gagyibb pendrive-ok jóval nagyobb hullámzást produkálnak, mint ez. Ahol folyamatos gyors írás kell, ott arra is kell figyelni, milyen a sebesség a hullám alján.

    Amin még meglepődtem, az a teljes kapacitás volt, nekem a 64GB-os verzió csak 61 530 419 200 byte, 57,3 GiB. Látom a CrystalDiskMark mérésen, hogy a 128GB-osból is kispóroltak valamennyit, az is csak 115 GiB-es, 124 000 000 000 byte körüli, ami azért jóval kevesebb a 128 000 000 000 byte-nál. A hiány mindkét pendrive-nál több, mint 3%. Szóval nem csak a teszteredményekkel trükköznek.

    Üdv,
    Krisztián

Új hozzászólás Aktív témák