Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gexona

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy kis segítséget kérnék a következőkben:
    regisztráltam az ebay-re és a paypal-ra, a paypalhoz pedig hozzárendeltem a kártyám. Vásároltam már több terméket, minden rendben ment, de kb 3 napja leütöttem valamit,, ami az óta is a fizetett jelzés helyett egy homokórával szerepel az ebay oldalán, ha a paypalra belépek, akkor ez a vásárlás mellett egy felkiáltójel vanegy üzenettel, miszerint ezt a vásárlást az eladó még hagyta jóvá és egy cancel lehetőség. Mivel ez volt két nap után is, írtam egy levelet az eladónak, hogy nekem kell a terméke, de valami hozzájárulást vár az ebay, ezért nem megy át a fizetés. A levelem hatására - vagy nem - de mára az eladó minden termékét "eladta", nekem a fizetés továbbra is lóg a levegőben, viszont az ebaytől egy érdekes üzenetet kaptam, amit nem igazán tudok kibogozni.

    Az ebayen a termék mellett ez jelent meg:
    We had to remove this listing from the site and you're not required to complete the transaction. If you've already sent payment, the sale should process as normal and you don't have anything to worry about. If you have any questions about delivery, please check tracking or contact your seller. If you run into any trouble along the way eBay is here to help. Please visit the Resolution Center to help resolve any problems you may encounter.

    Emailben pedig egy elég vészjósló szöveg jött:
    We’re writing to let you know that an unauthorized third party may have accessed the seller’s account to list this item. The item has been removed from the site, and the transaction was cancelled. We ask that you take the following precautions:
    - If you already paid for the item, you may be protected by eBay. Open a request with the Resolution Center and choose, "I bought an item. I haven't received it yet." You can access the Resolution Center by visiting:
    http://resolutioncenter.ebay.com
    - If the transaction doesn't qualify for eBay’s protection, please immediately contact the payment service used to request a refund.
    - If you haven't paid for your item, consider this transaction canceled and do not send payment.
    In this situation, your account wasn't accessed by the third party involved. At eBay, we take a number of steps to help ensure the security of your account. Learn more about protecting your account at:

    Itt meg már valami 3. félről magyaráznak. Mi ilyenkor a teendő? Canceloljam a paypalt, amíg tehetem? (a bankszámlámon amúgy leterhelődött az összeg, gondolom most a paypalon lóg, az ebayre meg még nem ment át)

    Köszönöm!

  • gexona

    csendes tag

    válasz V/ #27134 üzenetére

    Köszi!

    Menet közben kiderült, hogy feltörték az eladó fiókját, és valami 3. fél próbált meg nyerészkedni. Továbbra sem értem, hogy a paypal miért állította meg a fizetést, de nekik köszönhetően szerencsém volt, mert így mindent visszakapok...remélem :)

Új hozzászólás Aktív témák